Formularz kontaktowy
zarejestruj się
... jako element ubioru!

Autor: Angelika, 20.10.2014

 

Czym są perfumy? Po co je używamy?

 

Ujęła to świetnie, choć nie wprost, Marylin Monroe odpowiadając na pytanie dziennikarki - "W co pani ubiera się na noc?": "Na noc zakładam na siebie trzy krople Chanel No. 5". 

 

Przyjmując do wiadomości, że perfumy to typ ubioru, musimy głębiej zastanowić się nad kryterium, które staje się podstawą naszego ich doboru. 

 

Jeśli bowiem w zależności od okoliczności kobieta zakłada na siebie spódniczkę mini, strój sportowy, kreację romantyczną (długa, zwiewna, jasna sukienka w kwiaty), elegancki czarny kostium, wizytową czy wieczorową kreację, to również w ten sposób dobiera perfumy. Perfumy powinny odpowiadać typom ubioru. 

 

Jeśli zatem kobieta udaje się do sklepu z odzieżą z myślą, że kupi np. coś na weekend lub coś na pierwszą randkę, lub coś do pracy czy coś na wesele, to podobnie powinna postępować udając się do perfumerii. 

 

Jeśli więc w sklepie odzieżowym zamierzając kupić coś do pracy zatrzymuje się tylko przy półkach czy wieszakach z ubraniami stosowanymi do pracy, tak w perfumerii zatrzymuje się tylko przy półkach z perfumami stosowanymi do pracy. 

 

Czemu zatem w przypadku perfum postępujemy zupełnie inaczej? Często przecież stosujemy jedne perfumy, na różne okazje. Wybierając perfumy pamiętajmy zatem o jednym: zapachy świeże i kwiatowe idealnie sprawdzają się na co dzień, natomiast intensywne na wieczór. 

Co o tym sądzisz?
0
0
0
0
0
0
0
opinii
Komentarze:(5)
nick
2016-07-04 20:27:17
And I was just wondnrieg about that too! http://pghsgdrnzm.com [url=http://nexvwmpc.com]nexvwmpc[/url] [link=http://yszvfn.com]yszvfn[/link]
nick
2016-07-04 13:37:29
Call me wind because I am <a href="http://ukkphuh.com">abtleusloy</a> blown away.
nick
2016-07-04 08:20:17
Notihng I could say would give you undue credit for this story. http://ftltdy.com [url=http://lkzofkxuzqi.com]lkzofkxuzqi[/url] [link=http://xdpzkda.com]xdpzkda[/link]
nick
2016-07-03 03:59:18
Normally I'm against killing but this article <a href="http://oyexatlw.com">slhtraueged</a> my ignorance.
nick
2016-07-01 23:25:09
my face hurts from smiling so hard.i heart fishs. for pets and enimatrtneent purposes only, mind you....ok, i also eat them. can i still be your sister?xo.