Formularz kontaktowy
zarejestruj się
Kąpiel z wyższych sfer!

Autor: Angelika, 02.11.2014

 

Kąpiel z wyższych sfer, to kąpiel w roztworze perfum – brzmi trywialnie? Ależ nie! Kobiety robiły tak przez całe wieki.

 

„Woda toaletowa jest idealnym, stosowanym na całe ciało podkładem pod perfumy” – taką definicję znajdziemy w pracy Cathy Newman pt. „Perfumy: podróż w świat zapachów”.

 

W jaki sposób można taki podkład na całe ciało nanieść? Ależ najłatwiej jest dodać wody toaletowej o tym samym zapachu, co woda perfumowana czy perfumy, które chcemy zastosować, do wody w wannie i wykąpać się w tej wodzie. Wodę toaletową, jak sama jej nazwa wskazuje, wymyślono i skonstruowano w taki sposób, by taką funkcję mogła pełnić.


Dziś jest to nie do pomyślenia. Wyobrażacie sobie kąpać się w wodzie toaletowej, która za 100 ml. kosztuje 200 zł? A co z dziewczynami i mężczyznami, którzy w domu mają tylko prysznic?

 

Dlatego właśnie producenci zaczęli zmieniać konstrukcję wód toaletowych. Często zatem, i trzeba na to uważać, mają one nieco inny skład niż wody perfumowane i perfumy. Są np. bardziej wyraziste, by nanoszone na ciało pachniały wyraźnie (ponieważ są dużo mniej trwałe niż wody perfumowane, nie mówiąc już o perfumach).

Co o tym sądzisz?
0
0
0
0
0
0
0
opinii
Komentarze:(1)
nick
2016-07-01 23:31:15
劍俠您好...本某乃品質迷海小羔羊...敢問劍俠,若本某欲取得ANQ 2007研討會之中某一篇文章,該文章為An Adaptive Knowledge Acquisition Model Using Quality Function DeŠæ0yment要獲得此一劍譜有何方法呢?本某尋盡武林不得其門,lœ›åŠä¿ ä»å¿ƒ,願贈本某此一åpè­œ。在此先謝過劍俠了&#1229o;品質迷海小羔羊飛鴿tsuhungmao@gmail.com