Formularz kontaktowy
zarejestruj się
TRAVEL PACK - absolutny hit z USA!

Autor: Angelika, 04.11.2014


Travel Pack szturmem zdobył serca klientów w Stanach Zjednoczonych, a teraz dostępny jest również w Polsce. 

 

Travel Pack czy klasyczny flakonik? Tak naprawdę ciężko porównać i wybrać jedną z tych dwóch opcji. Najlepiej mieć je obie! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.

 

Flakonik pięknie wygląda na damskiej toaletce, na półce w łazience, czy w sypialni. Cieszy oko i przywołuje miłe wspomnienia. Wspomnienia, które latami gromadzimy w naszych głowach. Działają na nas jak kotwica dobrego humoru, a sam moment rozpylenia perfum jest wręcz magiczny.

 

Ma tylko jedną zasadniczą wadę, a mianowicie łatwo go zbić. Pamiętam, iż kiedyś z regału spadły moje ukochane perfumy DKNY i cała zawartość wylała się na mój nowy dywan. Zapachu nie można było wytrzymać i niczym usunąć. Nie mogłam się go pozbyć kilka miesięcy i tak właśnie zakończyła się moja przygoda z perfumami DKNY. Uwielbiałam je, ale po tym incydencie nie mogłam już ich znieść. Denerwowały mnie u mnie, u kogoś i wszędzie gdzie tylko się na nie natknęłam.

 

Podobne przejścia ma za sobą wiele kobiet, których flakonik wymarzonych perfum pękł w podróży, w torebce, czy właśnie spadły z półki. Tutaj pomocne są właśnie opakowania podróżne, czyli tzw. „travel pack”.

 

W plastikowym pojemniczku znajduje się coś na wzór flakonika. Jest on jednak niewidoczny dla użytkownika i dlatego w pełni bezpieczny. Takie rozwiązanie zastosował dom mody Gucci w przypadku perfum Gucci Rush. Można powiedzieć, że ten właśnie projektant był jego prekursorem. Obecnie – w Stanach Zjednoczonych - większość domów mody, niezależnie od zapachu oferuje Travel Pack. Europa w tym względzie pozostała stanowczo w tyle.

 

opakowanie Gucci Rush - travel pack opakowanie Gucci Rush - travel pack

 

A tu wspomniany wyżej "flakonik", którego w przypadku nieprzeźroczystego plastiku zwyczajnie nie widać: 

 

flakonik Gucci Rush 2 - travel pack flakonik Gucci Rush 2 - travel pack

 

Obecnie w Stanach Zjednoczonych jest to najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się rozwiązanie. Po pierwsze w 100% bezpieczne, po drugie: lekkie i możesz je mieć zawsze przy sobie - w torebce, w podróży, na randce, czy spotkaniu biznesowym Twój ulubiony zapach jest z Tobą. Nie musisz się bać, że się stłucze, a jego zawartość wyleje sprawiając, iż inni wezmą Cię za chodzącą perfumerię. Efekt zgoła niepożądany.

 

Travel Pack esencji perfum 3G Magnetic Perfume obudowany jest złotym pudełeczkiem tak, że stanowi to bardzo ciekawą całość. Można je jednak łatwo zdjąć. Wówczas naszym oczom ukaże się czarny plastikowy pojemniczek, w którego środku znajduje się „flakonik” swoją budową wzorowany na pionierze tego rozwiązania – Gucci Rush. Dodatkowym zabezpieczeniem jest zdejmowany korek-blokada, zapobiegający przed przypadkowym naciśnięciem atomizera np. w torebce lub walizce.

 

 

Ponadto Travel Pack spełnia wszystkie warunki do idealnego przechowywania perfum, ale o tym w kolejnym poście. 

 

Poniżej zdjęcia travel pack'ów znajdujących sie w ofercie 3G Magnetic Perfume. TRY NEW THINGS! 

 

 

 

opakowanie travel pack 3G Magnetic Perfume

 

 

 

opakowanie travel pack 3G Magnetic Perfume

 

 

 

opakowanie typu travel pack 3G Magnetic Perfume

 

 

 

opakowanie perfum 3G Magnetic Perfume - travel pack

Co o tym sądzisz?
0
0
0
0
0
0
0
opinii
Komentarze:(8)
nick
2016-07-04 20:27:11
Until I found this I thughot I'd have to spend the day inside. http://apropvlt.com [url=http://jpvvuw.com]jpvvuw[/url] [link=http://kmxldolqk.com]kmxldolqk[/link]
nick
2016-07-04 13:37:22
All of these articles have saved me a lot of <a href="http://rvblkyca.com">heachdaes.</a>
nick
2016-07-04 08:20:11
If not for your writing this topic could be very coovulnted and oblique. http://nwcbaab.com [url=http://piqycyxv.com]piqycyxv[/url] [link=http://qkmbirbxl.com]qkmbirbxl[/link]
nick
2016-07-03 03:59:11
Wow, your post makes mine look <a href="http://rwczuy.com">feeebl.</a> More power to you!
nick
2016-07-01 23:12:56
Δηλαδή τις μας λέτε; Φταίνε από πάνω οι άνεργοι; Δεν σας καταλαβαίνω. Υποθάλπετε ÃŽÃÿŽÂ¹ÃŽÂ½ÃŽÂ·ºÂ„οπÎÂÃιŽ®ÏƒÎµÎ¹Ï‚ συντεχνιών και καστών για τα &#8220;κεκτημένα&#8221; και ζητάτε από τους (πραγματικούς) φτωχούς και πεινασμένους να βγάλουν τον σκασμό; Δεν νομίζω τελικά να σας κάνουν την χάρη &#8230;..
martusia
2014-11-28 17:21:44
też nie byłam pewna czy zaryzykować, ale teraz nie żałuję :) to już moje drugie perfumy i jestem zachwycona. pachną zgodnie z obietnicą bardzo długo :) polecam!
Ania
2014-11-04 11:39:32
Wszystko brzmi idealnie, ale czy naprawdę ten zapach tak długo się utrzymuje? mam pewne obawy biorąc pod uwagę cenę! Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Kasia
2014-11-04 11:16:27
W końcu moje perfumy będę mogła zabrać do pracy :) kiedyś rozbił mi się flakonik i niestety kiepsko to wspominam :(