Formularz kontaktowy
zarejestruj się
OUD jeden z najdroższych składników perfum
Autor: Angelika, 20.01.2015
 
 
Najsłynniejsza nuta tworząca perfumy pochodzi z konarów drzewa agarowego. Oud jest warty półtora razy więcej niż złoto. Dzięki niemu zapach utrzymuje się na skórze znacznie dłużej – nawet do 12 godzin.
 
Najbardziej rozpowszechnioną nutą zapachową jest oud, pozyskiwany z konarów drzewa agarowego. To drzewo tropikalne, które rośnie w rejonach Azji. Oud jest też jednym z najdroższych składników na świecie (5 ml tego specyfiku w czystej postaci kosztuje 137 EUR). Ma specyficzny zapach, który łatwo rozpoznać. 
 
– Obserwuję już od kilku lat modę na zastosowanie oud w perfumeriach europejskich. Wiele marek stosuje ten składnik – tłumaczy Justyna Nyczyk z perfumerii Yasmeen. 

Oud sprawia, że perfumy są wydajne, trwałe, a ich kompozycje zaskakujące. Na skórze rozwijają się do 12 godzin, a wyczuwalne mogą pozostać nawet przez dwie doby. 
 
 
OUD znajdziecie także w esencjach perfum 3G Magnetic Perfume. W każdej buteleczce jest 0,5 ml tego magicznego składnika. Pozwala to nam cieszyć się pięknym zapachem przez cały dzień!

A jakie marki zdecydowały się wypuścić serię z OUD? - zobaczcie sami! Oczywiście to jedynie kropla w morzu. 
 
 
 
 
 
OUD perfumy Roberto Cavalli
 
 
 
 
 
Oud perfumy Lancome
 
 
 
 
 
 
 
Oud perfumy Valentino
 
 
 
oud perfumy Gucci
 
Oud perfumy Versace
 
 
oud Dolce&Gabbana
Co o tym sądzisz?
0
0
0
0
1
0
1
opinii
Komentarze:(4)
nick
2016-07-01 23:18:58
Satan has been stealing your blessings all throughout the years by implanting in your mind seeds of guilt which are unfounded. Yes, you deserve to fully enjoy God’s blessings for you. Thanks for the post. God bless you all al;;ps. &nbspw&nbsya1 likes
At
2016-02-25 09:15:11
Uzywam Angel od 10 lat. Perfumy jak dla mnie nieziemskie. Byłam ciekawa jak pachnie wariacja z dodatkiem OUD i no cóż.. na mojej skórze Angel OUD pachnie jak mocna dawka testosteronu. Jak samo Angel otula mnie luksusowym płaszczem zapachów, które z każdą godziną ujawniają kolejne nuty, tak Angel OUD sprawia, że czuję się ...mężczyzną. Wypróbowałam te perfumy na moim mężczyźnie i reasumując : mam ochotę być przy nim non stop. Dla mnie to zapach typowo męski, niezwykły, tworzący obraz mężczyzny mocnego, silnego, zdecydowanego, 100% męskiego, przesiąkniętego wręcz testosteronem, a zarazem mężczyzny, w raminach którego kobieta ma ochotę ukryć się i po prostu być w nim, trwać. Pierwszy raz zdarza mi się, że zapach mężczyzny aż tak działa na mnie, jak narkotyk, który całkowicie uzależnia. Dodam, że po ślubie jesteśmy już ponad 10 lat, tak więc pierwsze uniesienia mamy już dawno za sobą ;-)
ola
2015-01-28 19:21:00
..wypróbowałam FLOWER..po prostu boskie..:)
Słoneczko
2015-01-20 16:58:20
Nawet nie wiedziałam, że taki składnik istnieje.