Formularz kontaktowy
zarejestruj się


"Esencja perfum w stosunku do wody perfumowanej jest niczym dzieło sztuki haute couture
w porównaniu z ciuchem prêt-à-porter."

 

 


 

 

 

Esencja perfum jest zapachem wydajnym, ale nieagresywnym.Zawiera nawet do 40% czystych olejków zapachowych, podczas gdy wody perfumowane zawierają ich maksymalnie 18% (a zazwyczaj dużo mniej). Dzięki temu mają nadzwyczaj wydajny zapach, który rozwija nuty zapachowe wolniej i dłużej utrzymuje się na skórze – wyraźnie esencję czuć nawet całą dobę, a ubrania osoby, która nosiła tego typy pachnidła, pachną nawet do kilku dni. Nie oznacza to jednak, że tak uperfumowaną kobietę czuć z daleka. Wręcz przeciwnie – esencja perfum to bardzo intymny i wyrafinowany zapach.

 

Uważane są za najbardziej szlachetne ze względu na ogromną wydajność – zapach perfum utrzymuje się bardzo długo, nawet kilka dób. Wysoka jakość eliksirów idzie w parze z ich ceną – za najdroższy, Clive Christian No. 1, trzeba zapłacić nawet 2350$ za flakon 30 ml.

 


Esencja perfum na każdym pachnie inaczej.


 

Zaaplikowana esencja nie pachnie jak we flakonie. Wnikając w skórę, powoli dostosowuje się do jej naturalnego zapachu. Na każdym uwalnia nuty zapachowe w niepowtarzalny sposób. Stąd powiedzenie, że dobre perfumy nie nadają zapachu kobiecie, to kobieta nadaje zapach perfumom.

 

 

Esencja perfum jest jak dobre wino, im dłużej leży, tym piękniej pachnie.


 

Trzeba jednak pamiętać, że esencja perfum nie lubi słońca. Pozostawiona długo na słońcu traci swoje właściwości i krócej utrzymuje się na skórze.

 

 

Wersja podróżna, przyjazna kobietom i ich potrzebom.

 

 

Esencja perfum 3G odpowiada zapachem najdroższym i najbardziej pożądanym zapachom świata. Jest ona jednak w bardzo przystępnej cenie, a 30 ml tego pachnidła zastępuje 300 ml wody perfumowanej. Jej wydajność zachwyca, a zapach utrzymuje się nawet do kilku dni już po jednym psiknięciu.

 

Opakowanie zostało przystosowane tak, abyś mogła je wziąć ze sobą wszędzie. Brak obaw o to, że flakonik się stłucze, obije, a esencja wyleje sprawi, że nie będziesz się z nim rozstawać przez cały dzień i sięgniesz po swój ulubiony zapach zawsze, gdy tylko będziesz tego potrzebowała.